Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting

Jsem členem:


Nyní mě najdeš i na píštepovídky.cz ZDE

Deníček

I ♥ Gossip Girl & Blair Waldorf style

16. července 2011 v 13:58 | Zdenča

Celý dva týdny sjíždím každý den Super drbnu,škoda že skončila čtvrté série...už se těšim na září, na 5.:D :) Miluju Blařin styl, ale hlavně naprosto žeru Chucka! :D Při nějakých scénech bych s ní měnila..:)Tak pár obrázku :)P ro více inspirace doporučuji tuthle FB stránku. Blair Waldorfs wardrobe je tam podrobně rozebráno co od které značky je :)
Kdo chce muže se přidat do mého GG fanklubu na FB. Gossip Girl Czech Fans jde tam o to kolik je v ČR fanoušku GG.


všechny fotky a text pochází z mého druhého blogu niceblondegirl.blogspot.com

Nešťastná, štastná?

7. června 2011 v 20:07 | Zdenča

Každý chce najít toho pravého s kterým bude šťastný. Jenže svět nefunguje podle toho co kdo chce. A lidi se budou pořád dojebavat, protože si myslí a věří tomu, že čím vic slz a smutku věnují někomu, tim větší je pravděpodobnost že se ten člověk změní podle toho jak chceme a bude nás milovat misto aby nas nesnášel. Většinou nezmění, nejspíš ani neví jak moc ti tím ublížil a nebo je mu to jedno.
Jen tak pro zamyšlení...:)

Další moje výlevy....

7. května 2011 v 10:24 | ZdenčaAhojky!
Vím že v poslední době sem nic nepřidávám, ale trošku nestíhám. Každý den co přijdu ze školy jedu na koně nebo jdu malovat nebo fotit, protože se chci dostat na SŠUPS Zámeček (www.zamecek.cz)
Jinak moje rodina se zbláznila, máma si chce kupovat koně Kivíka od souseda na chalupě a k ní se přidal děda s dvěma huculama. Takže můj sen se mi začíná trošku plnit, i když s koňma který mi na nic nebudou, jenom na rekreaci.:)
Přemýšlím o lay, tenhle už mi nebaví. :)


Pá Vaše

Tlacham, tlacham...:)

28. dubna 2011 v 22:03 | Zdenča


Takžéé....je tu nový lay, na téma Jaro (jak těžko rozpoznatelné,že :D) Včera večer jsem neměla co dělat a tak sem tikla na photofilter a už to jelo ( taky na to vypadá, vyjadřuje moji náladu->nuda :))
Jinak se nemužu dočkat zítřka, proč? No přece Kate a Wiliam mají svatbu :) Doufám že večer budou na netu záznamy z obřadu, jelikož ten odpolední na Nově nestihnu protože jedu na zdravotnickou soutěž a pak k tetě na ,,žranici-pečení prasete", koně budu muset bohužel vynechat :/. V sobotu na ně nejspíš pojedu, ale jenom na dopoledne, odpoledne je totiž další vymetačka -> Májales.:D
Vaše bláznivá Zdenča Cherie Bugina Blondie Zadražilová :D xoxo

Pro Yuri..nejhorší blogařku na světě

13. března 2011 v 11:17 | Zdenča
Když se ti u mě nelíbí tak tam nelez! Určitě mam stokrát hezčí dess než ty..alespon de přečíst co píšu a nejsou všude nápisy ,,nejlepší blog" což ten tvůj rozhodně neni. Takový diliny jako seš ty bych zakázala!
Ty tvoje povídky (jestli se to dá tak nazvat sou pěkně uchylný, ani neumíš pořádně psát...nechci být sprostá ale seš vyj*baná p***! Zdáros!
Nejhorší blog na světě : yuripovidky.blog.cz

Anketu naleznete po rozkliknutí článku.

Les plans pour l'avenir blog

26. února 2011 v 17:45 | Zdenča
Tak dneska jsem se rozhodla pro nový dess, ve kterém budu zase figurovat já :D Jak jste si jistě všimly vždy se jedná o aoutoportréty...i když se ráda nechávám fotit od někoho jiného :)
Takže dneska večer čekejte novou tvář blogu :D
Kdo by chtěl může mi dát hlas ZDE. Je to fotka číslo 6 :)
 
 

Reklama
Jsem ráda že jste navštívily tento blog, ale upozornuji že všechny fotky publikované na tomto blogu se nesmí stahovat. Jsou chráněné autorským právem a stahování je trestné!