Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting

Jsem členem:


Nyní mě najdeš i na píštepovídky.cz ZDE

Internetové seznamování

1. dubna 2011 v 14:12 | Zdenča |  Téma týdne
Říkám si proč ne? Teda alespoň když nenarazíte na úchyla. Myslim si že všichni ví o co Go. Tak alespon přidám pár pravidel :DD

1. - ZAPOMEŇTE NA TO, ŽE SE MŮŽETE NA INTERNETU SEZNÁMIT S TÍM PRAVÝM/PRAVOU.

2. - NEJVĚTŠÍ OMYL VŠECH CHATAŘŮ JE TEN, ŽE STÁLE DOUFAJÍ, ŽE SE S NĚKÝM SEZNÁMÍ.

3. - NA INTERNETU JE KAŽDÝ PRINC/PRINCEZNA STEJNĚ JAKO PO 5 PIVECH.

4. - JEDINÁ VÝHODA INTERNETOVÉHO SEZNAMOVÁNÍ JE, ŽE SE PŘI NĚM NEMUSÍ POUŽÍVAT PREZERVATIV.

5. - POKUD NARAZÍTE NA PRAVÉHO/PRAVOU, BUDE MÍT BUĎ 4 DĚTI A ŽÁRLIVOU MANŽELKU, NEBO BUDE PRÁVĚ NA DVOULETÉM PRACOVNÍM POBYTU V AUSTRÁLII.

6. - Z VÝŠE UVEDENÉHO VYPLÝVÁ, ŽE SEZNAMOVÁNÍ NA INTERNETU JE ZTRÁTA ČASU, KTERÝ JSTE MOHLI ZAPLNIT LOVEM OPAČNÉHO POHLAVÍ.

7. - POKUD SE BY SE VÁM NÁHODOU PODAŘILO SE S NĚKÝM NA INTERNETU SEZNÁMIT, NIKDE SE S TÍM NECHLUBTE, NEBO VŠICHNI OSTATNÍ VYKROČÍ PO VAŠICH STOPÁCH A JEŠTĚ VÁM VAŠEHO MILÉHO/MILOU ODLOUDÍ.

8. - POKUD SE DOKONCE SE SVOU INTERNETOVOU LÁSKOU OŽENÍTE/VDÁTE, TAKÉ SE S TÍM NECHLUBTE, NEBO BUDOU VŠICHNI NA VÁS UKAZOVAT,JAK JE SNADNÉ SE S NĚKÝM NA INTERNETU SEZNÁMIT A ODVÉZT HO K OLTÁŘI, ČÍMŽ BYSTE POPŘELI PRVNÍCH 6 PRAVIDEL.

zdroj: webmagazin.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Jsem ráda že jste navštívily tento blog, ale upozornuji že všechny fotky publikované na tomto blogu se nesmí stahovat. Jsou chráněné autorským právem a stahování je trestné!