Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting

Jsem členem:


Nyní mě najdeš i na píštepovídky.cz ZDE

Březen 2011

Strom

19. března 2011 v 12:19 | Zdenča |  Kreslení
Včerejší večerní prácička :)


NEKOPÍROVAT!!

Love Girl♥

19. března 2011 v 12:17 | Zdenča |  Kreslení
jen tak jsem se nudila a tohle jsem nakreslila..:)
NEKOPÍROVAT!!

Kouříš taky?

18. března 2011 v 18:56 | Zdenča |  Téma týdne
Kouříš taky? Upřímně odpovím...ano. V posledních dvou tejdench každej den a ne že si natáhnu a hned vyfouknu, to ne, pěkně si natáhnu! Asi bych se měla stydět, ale mě je to fuk! Kouřim, no a co! Já si kazím zdraví, ne ty!Dříve se za to lidi odsuzovala, ale poslední dva roky se kouření nebráním. Nechci tady vypisovat co je kouření a jak škodí, to stejně každý ví.
Klidně vám sem dám fotku, je sice z minulého roku..ale sem na ní já.Pro Yuri..nejhorší blogařku na světě

13. března 2011 v 11:17 | Zdenča |  Deníček
Když se ti u mě nelíbí tak tam nelez! Určitě mam stokrát hezčí dess než ty..alespon de přečíst co píšu a nejsou všude nápisy ,,nejlepší blog" což ten tvůj rozhodně neni. Takový diliny jako seš ty bych zakázala!
Ty tvoje povídky (jestli se to dá tak nazvat sou pěkně uchylný, ani neumíš pořádně psát...nechci být sprostá ale seš vyj*baná p***! Zdáros!
Nejhorší blog na světě : yuripovidky.blog.cz

Anketu naleznete po rozkliknutí článku.

Vegetariánství

12. března 2011 v 8:35 | Zdenča |  Téma týdne
Vegetarián...při tom slově se mi vybaví hromada zeleniny a žádný maso, to bych dlouho nevydržela :)
Chápu že někteří tenhle styl výživi provozují, ale já ho moc nemusim, ale vegetariáni jsou XXXkrát lepší než vegani, to jsou ti co nejí nic od živočichu ( třeba že nepijí mléko, protože je od krávy a místo toho pijí náhražku, např.: sojové ) Jasně vegetariíni si občas dají rybu nebo tak..ale veganství mi přijde přehnané.
Nebudu tu vypisovat co je vegetariánství, stejně to už každý ví, tak jsem napsala pouze svůj názor.

Ztráta iluzí

3. března 2011 v 17:39 | Zdenča |  Téma týdne
Co k tomu napsat..:)
Ztráta iluzí je třeba když přijdete o sen nebo když vám někdo něco řekne. Někdo může ztratit iluzi o své postavě nebo povaze, když mu někdo(třeba milovaná osoba) řekne že je tlustý nebo hloupý.Třeba přestane hubnout nebo se učit, třeba si řekne ,,proč bych to dělala, když on to stejně neocení? Proč když se mu nelíbim?
Když stratíte iluzi, někdy se stane že stratíte i sebevědomí a pak....nastane realita.
Sama mám svoje dvě životní mota a pomáhají mi. Díky nim jezdím 3x týdně na koni a budu si dělat závodní licenci. :)

"Slabý ten, kdo ztratil v sebe víru a malý ten, kdo má jen malý cíl."
Jan Neruda
,,S prací a pílí nejdál dojdeš, i když to občas bude těžké, tak se nevzdávej a jdi za svým snem."
Jsem ráda že jste navštívily tento blog, ale upozornuji že všechny fotky publikované na tomto blogu se nesmí stahovat. Jsou chráněné autorským právem a stahování je trestné!