Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting

Jsem členem:


Nyní mě najdeš i na píštepovídky.cz ZDE

TÉMA: Hra barev

28. ledna 2011 v 14:28 | Zdenča |  Fotografování
Foto do fotografické soutěže , které mi zajistilo 4.místo. zatím je to první kolo, tak uvidím jak to půjde dál :)
Hodnocení
Lily: Tato fotografie patří v tomto kole mezi ty lepší. Opravdu se mi líbí ten nápad a způsob zaostření - pastelky v pozadí nemají chybu. Fotka je celkově velmi příjemná.
- body 8/10

Duduko: Podla mna skvelá fotka ! Je jednoduchá ale zaujme a nezapadne.
- body 3/10

Bastera: ano pastelky lakájí k hraní s barvami :) líbí se mi to, na těch nakreslených čárách krásně vynikají barvy, pěkné :)
- body 9/10

Lukáš: dobrý nápad; rozmazání okolních částí obrázku se mi líbí a myslím, že to nápadu hodně přidává
- body 4/10

Celkově bodů 24
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Jsem ráda že jste navštívily tento blog, ale upozornuji že všechny fotky publikované na tomto blogu se nesmí stahovat. Jsou chráněné autorským právem a stahování je trestné!