Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting

Jsem členem:


Nyní mě najdeš i na píštepovídky.cz ZDE

Leden 2011

TÉMA: Hra barev

28. ledna 2011 v 14:28 | Zdenča |  Fotografování
Foto do fotografické soutěže , které mi zajistilo 4.místo. zatím je to první kolo, tak uvidím jak to půjde dál :)
Hodnocení
Lily: Tato fotografie patří v tomto kole mezi ty lepší. Opravdu se mi líbí ten nápad a způsob zaostření - pastelky v pozadí nemají chybu. Fotka je celkově velmi příjemná.
- body 8/10

Duduko: Podla mna skvelá fotka ! Je jednoduchá ale zaujme a nezapadne.
- body 3/10

Bastera: ano pastelky lakájí k hraní s barvami :) líbí se mi to, na těch nakreslených čárách krásně vynikají barvy, pěkné :)
- body 9/10

Lukáš: dobrý nápad; rozmazání okolních částí obrázku se mi líbí a myslím, že to nápadu hodně přidává
- body 4/10

Celkově bodů 24

Avatary s Ashley Greene do soutěže

13. ledna 2011 v 9:46 | Zdenča |  Grafika
VÍCE V CELÉM ČLÁNKU.

Téma: Ohňostroj..

9. ledna 2011 v 9:31 | Zdenča |  Fotografování
Více fotek v celém článku.

Jsem ráda že jste navštívily tento blog, ale upozornuji že všechny fotky publikované na tomto blogu se nesmí stahovat. Jsou chráněné autorským právem a stahování je trestné!